Napsali o nás

Autor příspěvku nevložil jméno

květen 2016


Chalupa Adélka se nám moc líbila. Výborná lokalita, uvnitř čisto, velké prostory, příjemné venkovní posezení. Velkou výhodou je oddělené WC, což na jiných chatách nebývá zvykem. Paní domácí byla moc příjemná a celkově jsme si pobyt užili. Od chalupy výborná dostupnost na Pustevny! Za nás jen a jen spokojenost.

Kočovi

květen 2016


Chalupa Anna-malý apartmán.Ubytování je v našich českých podmínkách zcela ojedinělé, naprosto čisto, prostorné místnosti, veškeré vybavení, zahrada, gril, ohniště, parkování u domu, topení, prostě není nic, co by chybělo. Paní domácí vstřícná, příjemná. Byli jsme velice spokojeni. Toto ubytování můžeme vřele doporučit.

Milena

červen 2016


Chalupa Anna- malý apartmán.Ubytovní nemělo chybu - čisté, prostorné, výborně vybavená kuchyně, venkovní posezení, zábava - sauna, trampolína, hřiště pro malé, herna, gril. Paní majitelka velice milá. Ještě jednou moc děkujeme a určitě doporučujeme!!
Dellingerovi

David Stehlík

Léto 2016


Ubytování v chalupě Anna mohu vřele doporučit! Nejvíce jsme ocenili prostorné místnosti. Zvláště s malými dětmi to bylo bezvadné. Chalupa je nově zařízená, vybavení skvělé. Na zahradě bezva vyžití včetně možnosti udělat si oheň, v suterénu je možnost zahrát si ping pong, což naši kluci pilně každý večer využívali. Navíc je chalupa na strategickém místě pro výlety na známá místa Beskyd. Byla to bezva dovolená! Děkujeme.

Košatová

zima únor


Chválím, moc pěkná, velká, prostorná a hlavně čistá chalupa. Vstřícní majitelé, krásná sauna.

Ladislav Dvořák

21.2.-26.2.2016


Díky fantastickému bydlení kde nám absolutně nic nechybělo jsme prožili krásné jarní prázdniny v Beskydech. Vzhledem k tomu, že jsme tam byli celkem 4 rodiny byla pro nás chalupa ANNA ideální velikými společnými prostory a zároveň soukromím pro každou rodinu. Hernu jsme využívali prakticky pořád jak děti, kterých bylo 8 tak také dospělí. Chalupa má také velmi výhodné umístění a díky blízkému hotelu U Kociána se manželky nemuseli moc starat o jídlo. Velmi rád doporučím každému; - )

Autor příspěvku nevložil jméno

7. - 12. 10. 2015


Děkujeme za krásný pobyt. Ubytování na vynikající úrovni, zázemí prostorné a esteticky podnětné, koupelna i kuchyně luxusní, všude čisto, vybavení většinou nové a moderní. Přijeli jsme až z Mělníka a byli jsme velice spokojeni. Paní domácí příjemná a vstřícná, vše co bylo v nabídce deklarováno, bylo splněno. Skutečná kvalita předčila vysoce naše očekáváni. Nadšeni jsme byli z báječného posezení u krbu a po tůrách v překrásné přírodě jsme přivítali relax u ping - pongu. Určitě přijedeme zase.

Endymeg

11. - 18.7.2015


Nelze jinak než DOPORUČIT. Majitelé jsou velice vstřícní a milí lidé. Chalupa i zahrada je pěkně udržovaná a všude je čisto. Ještě jednou děkujeme za příjemně strávený týden na Adélce v Trojanovicích. Pozdravy z Písku.

Petříková

22. - 26. 8. 2015


K pobytu nemáme žádné výhrady. Chalupu doporučujeme. Byli jsme nadšeni (měli jsme pronajato přízemí) a nejvíce asi náš šestiletý syn, který by se na Vaši chalupu nejradši přestěhoval: - ) Zahrada je prostorná a nabízí spoustu vyžití, hojně jsme využívali večerního grilování. I s malým miminkem nebyl na chalupě žádný problém - naopak mu čerstvý vzduch jen prospěl. Okolí nabízí také spoustu vyžití, takže za nás opravdu 1***. Majitelé jsou velmi vstřícní.

Autor příspěvku nevložil jméno

26. - 29.12.2015


Na chatě se nám velice líbilo. Prostorná, čistá a dobře vybavená chata se zahradou a krbem v blízkosti lesa. Paní byla velice příjemná. Dobrá dostupnost chaty. Jelikož nebyl sníh, podnikli jsme túry na Lysou Horu, Pustevny, bazén ve Frenštátě pod Radhoštěm a skanzen v Rožnově. Doporučuju navštívit Kolibu Fojtka v Hutisku Solanec. Nádherná koliba s příjemnou obsluhou a výbornou kuchyní.